Akordiyon Kapı

Akordiyon Kapı 2018-02-01T11:13:37+00:00

Sizlere yıllardır hesaplı akordiyon kapı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ahşap görünümlü akordiyon kapılar uygun fiyata, istediğiniz ölçüde evinize teslim edilmektedir. 

Ürünlerimiz kesinlikle ve kesinlikle yerli imalattır, kaliteli malzemeden yapılmıştır, dayanıksız mamüllerden değildir.

Dilerseniz montajını da yapıyoruz. Ülkemizin her iline kargo şirketleri vasıtasıyla sevkiyatımız vardır. Akordiyon kapı fiyatları metrekaresi 130 TL’dir. PVC akordeon kapı fiyatları kapının ek özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Siz tam bilgi için yine de bizi arayın. Ahşap görünümlü akordiyon kapılar uygun fiyata istediğiniz her ölçüde hazırlanır.

 Kendimi kurmak istiyorum yapabilir miyim?

Basit ev tamir işlerine eliniz yatkınsa, siz de montajını yapabilirsiniz demektir. Böylelikle usta masrafından kısmış olursunuz.

Elinizde hangi renkler mevcut?

Katlanır akordiyon kapı Meşe, ceviz, akağaç olmak üzere 3 temel renge sahiptir, bu renklerin camlı ve camsız modelleri vardır. Stok durumuna göre zaman zaman bazı renkler elimizde olmayabiliyor.

Kargom ne Zaman elime ulaşır?

Akordiyon kapı Konya‘da sunsak da akordiyon kapı Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi büyük şehirlerimize ve diğer tüm illerimize satışımız vardır. Size en iyi hizmeti sunabilmek için ülkemizin en iyi kargo şirketleriyle çalışmaktayız. Genellikle aynı gün kargoya veriyoruz.

Kargo Ücreti Ne kadar?

Kargo bizden, herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz.

Katlanır kapı işinde yılların bize katmış olduğu tecrübeye güvenebilirsiniz. Ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır. Yukarıda gördüğünüz akordiyon kapı modellerine sahip olmak için lütfen arayınız.

Türkiye’nin her yerine ucuz akordiyon kapı gönderimi yapıyoruz.

İletişim:

Marangozlar Sanayi, Başkışla Sk. No 79
Selçuklu, Konya

Telefon : 0538 215 99 61 | 0332 237 13 34

Hesap Numaraları:

halkbank-logo
IBAN: TR24 0001 2009 5240 0001 1123 61
Abdulkadir Özek

 

Müşterilerimizden Gelen Fotoğraflar

beyaz-cift-acilir-akordiyon-kapi

DMCA.com Protection Status

Sayfayı en iyi şekilde görüntülemek için chrome tarayıcı yükleyin.