Kullanım Şartları

Kullanım Şartları 2015-11-30T15:11:20+00:00

Kullanım Şartları

Aşağıda Özek Mobilya ile sizin aranızdaki Kullanım Şartları ve Yasal Uyarılar yer almaktadır. İnternet sitesini kullanmadan dikkatle okuyunuz

Şartların Kabulu

Bu internet sitesi (“site”) size “Özek Mobilya”, Marangozlar Sanayi Başkışla Sk. No 79, 42100 Selçuklu Konya, tarafından sunulmuştur. Site çapında “biz”, ”bizim” terimleri Özek Mobilya’ya atıfta bulunmaktadır. Özek Mobilya geniş anlamıyla bu siteyi size, kullanıcıya, burada belirtilmiş bütün koşulları kabul etmeniz şartıyla sunar. Siteyi kullanmanız bu Kullanım Şartlarını kabul ettiğiniz manasına gelir. Eğer bu koşulları kabul ETMİYORSANIZ, lütfen bu web sitesini KULLANMAYIN.

Bilginin Doğruluğu

Bu sitede kullanıma sunulan bilginin doğru, tam ya da güncel olmaması halinde Özek Mobilya sorumlu olmayacaktır. Bu sitedeki malzeme yalnızca genel bilgi amacıyla sağlanmıştır ve karar vermek için tek temel olarak güvenilir sayılmamalı ya da kullanılmamalıdır. Özek Mobilya herhangi bir zamanda ve uyarı yapmaksızın sitenin içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Ancak bununla birlikte bizim sitedeki hiçbir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitedeki değişiklikleri izlemenin kendi sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

Site Kullanımınız

Bu site kapsamında eriştiğiniz, indirdiğiniz, kopyaladığınız, ya da yazdırdığınız malzemenin üzerindeki hiçbir telif hakkını, ticari markayı ya da diğer özel bildirimi değiştirmemeniz ya da silmemeniz şartıyla kişisel, ticari olmayan kullanımınız için malzemeye erişebilir, onu kopyalayabilir, indirebilir ve yazdırabilirsiniz ve paylaşabilirsiniz. Siteyi kullanmanızın bir şartı olarak, siteyi yasadışı ya da bu kullanım şartlarıyla ya da uygulanabilen bir yasayla yasaklanmış bir amaç için kullanamazsınız.

Yasal Uyarılar

Bu siteyi kullanırken riski sadece siz üstlenirsiniz.

Sitemizden içerik resim, metin vs. indirirseniz, bu malzemeyi indirmeniz sonucu bilgisayar sisteminizin görebileceği zarardan ya da kaybedebileceğiniz verilerden biz sorumlu değiliz.

Üçüncü Taraf Sitelerine Bağlantılar

Sitemiz, Özek Mobilya’nın yönetmediği webdeki diğer sitelere doğal olarak bağlantı verebilir. Ancak, bu üçüncü taraflar sitemize bağlı olsalar bile, Özek Mobilya’nın bu bağlantı verilmiş web sayfaları üzerinde bir yönetimi ve kontrolü yoktur ve bu sitelerin tamamının Özek Mobilya’dan bağımsız kendi iç politikaları vardır. Özek Mobilya bağlantı verilen sitelerin içeriklerinden sorumlu tutulamaz, yukarıda belirttiğimiz gibi bu konuda risk kullanıcıya aittir.