Mama Sandalyesi

Mama Sandalyesi 2019-05-23T07:34:55+00:00

Sizler için sağlıklı ürünler üretiyoruz. Daha önce anneler için ürettiğimiz emzirme koltuğundan sonra bu defa bebekler ve küçük çocuklar için bir ürün tasarladık: ahşap mama sandalyesi.

Çocuklarımız evimizin neşesidir, onlar doğduğunda yaşadığımız heyecan dünyada pek az şeyle kıyas edilebilir. Sevimlilikleriyle bir anda ilgi odağı oluverirler. Ebeveynler ise evde artık daha dikkatli olurlar, daha önce önemsemedikleri bir sürü şey artık çok önemli oluvermiştir. Mobilyaların köşeleri keskin mi, yerdeki oyuncaklara basıp bir yerini acıtır mı… ve daha bir sürü soru. Peki çocuğunuzun her yemek yiyeceği sırada oturduğu mama sandalyesi tüm bunlardan daha mı az önemli?  

Gözünüz gibi baktığınız çocuğunuz için, piyasadan alacağınız plastikten imal sandalyeleri yerine gürgen ağacından yapılmış sağlıklı bir mama sandalyesi almak istemez misiniz?

Ahşap mama sandalyemizi Karadeniz bölgemizde yetişen gürgen tomrukları ve MDF kullanarak imal ediyoruz. Gürgen sağlamlığıyla meşhur bir ağaçtır. Yıllarca eskimeden kullanılabilir. Kullandığımız MDF’ler ise formaldehit salınımı uluslararası standartlarda sınırlandırılmış olan E1 sertifikasına sahip MDF malzemelerdir. 

Bebeğinin sağlığını düşünenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Üstelik kargo dahil 390 TL fiyata.

Ahşap Mama Sandalyesi 390 TL – Kargo Ücretsiz

 

Ahşap Mama Sandalyesi 390 TL – Kargo Ücretsiz

Not: Türkiye’nin Her Yerine MNG Kargo ile Gönderimiz Vardır. Kargo ücreti bize aittir.

Cumartesi Günleri Açığız!


İletişim Bilgilerimiz:

Marangozlar Sn. Başkışla Sk No 79 Selçuklu

0538 215 99 61 – 0332 237 13 34

Leave A Comment